GND Psikolojik Danışmanlık | Danışan Yorumları

DANIŞAN YORUMLARI

DANIŞAN YORUMLARI (62)

E........
  • 05-02-2020

E........

Gözde Nur Hanım'a iki kere gittim ve çok memnun kaldım.Bizim kısa bir problemimiz vardı. 2 seans görüştük kendisiyle.Farkındalık kazanmak açısından çok faydası oldu bize.Seans sonrası tekrar ihtiyaç duyunca görüşmek üzere anlaştık kendisiyle.Gözde Nur Hanım'ın net bir davranışı vardı.Onu çok beğendim.Tavsiye ederim kendisini.

D.......
  • 05-02-2020

D.......

Ben çok memnunum kendisinden.Güleryüzlü olması,hoş görülü davranması ve süreci sabırla takip etmesi bizi çok mutlu etmişti açıkçası.Kendisinden bu yüzden memnunuz.Kişisel bazı problemlerimiz vardı, bu sebepten dolayı tercih ettim.Çocuğumla denge tahtasında çalışma yaptı, bu oğlumun daha dikkatli olmasını sağladı.Oğlumla iletişimi çok iyi.Kendisi zaten sevimli bir yapıya sahip olduğu için çocuklar seviyor.Arkadaşlarıma önerdim,onlardan da olumlu geri dönüşler alıyorum.

Yasin Çobanoğlu
  • 05-02-2020

Yasin Çobanoğlu

İyiydi.Ben kapalı alan korkusu vardı.Verdiği egzersizlerle çözüldü sorunum.Hitap şekli ve davranış şeklinden memnun kaldım.Baş vurduğum sorunumu çözdü.Gayet canayakın davrandı.Danışman-danışan ilişkisinden çok arkadaşça davrandı.Görüşmelerden sonra eski sıkıntılarımı yaşamadım.Aldığımız desteğin yeterli olduğunu düşünüyorum.

S...... A......
  • 05-02-2020

S...... A......

Çok memnun kaldım.Hem kızım hem de oğlum için gittim.Kızım down sendromlu,oğlum ise çok hareketliydi.Gözde Hanım'ın çok faydasını gördüm.Oğlum ilkokula başladı. Önceden çok zarar veriyordu arkadaşlarına ama şimdi arkadaşlarıyla yakından ve sıcak anlaşabiliyor.Kıskançlığı çok fazlaydı,kıskançlığı gitti.Seanslarımız devam etmekte.Çocuklarla iletişimi çok iyi Gözde Hanım'ın.Çocuklarım çok sevdi Gözde Hanım'ı.Çocuklarımın memnuniyeti üzerine Gözde Hanım'la devam ettik.

C...... A.......
  • 05-02-2020

C...... A.......

Gözde Hanım oldukça ilgili ve alanında deneyimli bir uzman.Biz kızımın bazı korkuları için gittik.Asansör korkusu ve uykuda bazı korkuları vardı. Bizimle çok yakından ilgilendi,oyun terapisi uyguladı ve kısa sürede korkularından kurtuldu kızım.Bunun dışında bize ileriye dönük yaşantımızı kolaylaştıracak, çocuğumuza davranışlarımızla ilgili önerilerde bulundu.Her zaman her konuda tekrardan ona telefonla veya bizzat giderek yardım alacağımızla ilgili hatırlatmalarda bulundu.Kendisi karakter olarak ilgili,güleryüzlü,özellikle çocuk terapisinde çok başarılı olduğunu düşünüyorum.Emekleri için çok çok teşekkür ederim.

a........
  • 05-02-2020

a........

Ben çocuğumu dikkat eksikliği için götürdüm.Çok memnun kaldık,Gözde Hanım çok iyi biri.Gözde Hanım çok iyi karşılıyor,mesleğini hakkıyla yapıyor.Görüşme sonunda gelişimsel olarak ödevlerine konsantre oluyor ve daha iyi kitap okuyor.Daha önce dikkati çabuk bozulduğundan kitap okutamıyorduk biz.Memnunuz,seanslarımız devam ediyor,hala görüşüyoruz.

b......
  • 05-02-2020

b......

Oğlumun sınav korkusu ve sınav stresi yaklaşıyordu.Kendim de öğretmenim ama bu sorunu aşamadık oğlumla.Bunun üzerine Gözde Hanım'a gittik. Onun sayesinde sınav korkusunu ve stresini yendi.Başarılı bir sınav geçirdi.Oğlumla iletişimi gayet iyi.Oğlum da çok memnun kaldı.Çok profesyonel yaklaştı,bu alan üzerine gerçekten uzmanlaşmış kendisi.Daha önce psikoloğa gittik ama sonuç alamamıştım.Gözde Hanım'la sonuç aldık.Aldığımız destek bizim için yeterli oldu.

ö.......
  • 05-02-2020

ö.......

Gözde Hanım çok ilgiliydi.Olabildiğince programlı bir şekilde ilerledi seanslar.Kendi adıma çok memnun kaldım.Yapılandırılmış bir şekilde ilerledik.Arkadaş tavsiyesi üzerine gittik.Çok cana yakın,sıcakkanlı.Bir büyüklenme havası yoktu,olabildiğince empati yaparak yaklaştı.Günlük hayata katılamıyordum,dışarı çıkmak istemiyordum,hep evde kalmak istiyordum ama görüşme sonucunda şu anda daha aktifim, sosyalim.Depresyon ve içe kapanıklık şikayetimle gittim.Eskiye göre daha iyiyim.

Görüşlerinizi bizimle paylaşın.